Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Zľavy a doprava zadarmo = ďalší Happy weekend!

Zľavy a doprava zadarmo = ďalší Happy weekend!

Aké topánky si zaobstarať, keď jeseň klope na dvere, ale leto sa nevzdáva? Coqui vám s výberom pomôže! Od piatkového poludnia do pondelňajšieho rána môžete v rámci Happy weekendu nakupovať so zľavami a ešte nemusíte platiť dopravu.

Neviete, či ešte bude dosť slniečka na kúpu sandálov? Neváhajte - Coqui je teraz ponúka so zľavou 50 - 72%, takže sa vám oplatí nielen na vonkajšie nosenie, ale aj ako prezuvky do školy či zamestnania alebo ako domáce obuv. Zľavy nastavil Žabiak Coqui tak, že čím menšie sandále, tým väčšie zľavy - u tých najmenších znížil cenu takmer na štvrtinu!

Pre tých, čo už letu neverí, má Coqui kolekciu atraktívnych tenisiek a gumákov. Jeseň si tak užijete v suchu a pohode. Tenisky Sira a Jump dodáva Cogui v niekoľkých farebných kombináciách, v daždivých dňoch u tenisiek Jump oceníte, že sú nepremokavé, v telocvični potom, že majú svetlú podrážku. V daždi a blate sú najobľúbenejšie farebné gumáky, ktoré stále zostávajú moderné a žiadané, a to ako na nosenie do lesa či na záhradu, tak aj do mesta. Gumáky Coqui sú pružné, pohodlné, vyrábané v mnohých farebných vzoroch.

Neváhajte - tento víkend máte dopravu zadarmo na všetok objednaný tovar.

Happy weekend začína v piatok napoludnie a končí v pondelok v deväť hodín ráno.

 

 

Pridané pred 1157 dni|17.09.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás