Pozor! Dnes je posledný deň Garancie Doručenie. Více info

Blog

Zimná dovolenka: lyžovačka alebo trópy?

Zimná dovolenka: lyžovačka alebo trópy?

Hory, lyžovanie, zábavné aquaparky alebo tropické slnko – tu si vyberie každý, kto plánuje zimnú dovolenku. Splniť svoj sen si môžete napríklad v Tatrách. Že stále neviete, čo si z ponuky na dovolenku vybrať? Žabiak Coqui odporúča Tatry mountain resorts.

Tatry mountain resorts je spoločnosť, ktorá patrí k najúspešnejším zriaďovateľom zimných a zábavných stredísk na Slovensku, v Čechách i v strednej Európe a zameriava sa na celoročnú dovolenku. Prevádzkuje lanovky vo Vysokých Tatrách v Tatranskej Lomnici a Starom Smokovci a veľmi úzko spolupracuje s horským strediskom na Štrbskom Plese. V Nízkych Tatrách vás nadchne lyžiarske stredisko Jasná so štyridsiatimi deviatimi kilometrami zjazdoviek a tridsiatimi lanovkami a vlekmi. Tatry mountain resorts sa taktiež zaoberá gastro a športovými službami. Značka Tatry Motion zastrešuje taktiež lyžiarsku školu a škôlku a sieť predajní, v ktorých  nechýba ani značka Coqui.

Milujete lyžovanie, ale taktiež aktívny odpočinok v bazénoch či relax vo wellnes? Potom odporúčame najväčší celoroční vodní areál Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Aquapark láka návštevníkov na 14 bazénov, z toho 10 celoročných, 26 toboganov, z toho šesť celoročných, ale taktiež Keltský saunový svet a Wellness Paradise. Súčasťou Tatralandie je i  zábavný Funpark a Tropical Paradise, kde i uprostred tresckúcej zimy nájdete kus tropického raja, tridsaťstupňovú vodu, slnečné lúče a exotické rastliny.

Spoľahnite sa na tipy žabiaka Coqui, ktorý je pravidelným návštevníkom tatranských regiónov v lete i zime. Nechajte sa inšpirovať žabiakovými radovánkami minulej zimy práve v lyžiarskych strediskách Tatry mountain resorts, napr. na akcii Ice Master. Ešte jedna dobrá správa: snehu na lyžovanie v Tatrách je dosť, snežné delá už fungujú od polovice novembra a naplno sa lyžuje od začiatku decembra.
Žabiak Coqui vyskúšal minulý rok v lete aj Tatralandiu a teraz v zime sa chystá vyskúšať tropickú oázu.

Blížia sa Vianoce a koniec roka. Je na čase na chvíľu vymeniť pracovné tempo, naložiť priateľov či rodinu a vyraziť na dovolenku. Ponuka služieb spoločnosti Tatry mountain resorts je určite tým pravým! Coqui tam bude s Vami ...

Pridané pred 1104 dni|11.12.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás