Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Začal jeseň - ste pripravení?

Začal jeseň - ste pripravení?

Tento týždeň začal astronomický jeseň, je na čase vybaviť sa vhodnou obuvou. Žabiak Coqui je pripravený splniť každé vaše želanie!

Potrebujete nové topánky do mesta alebo na šport? Potom si iste vyberiete niektoré z farebných vzorov príjemných mokasíny či zo širokej ponuky tenisiek Jump a Sira s dvoma farbami šnúrok. Pre vaše deti potom prináša Coqui do jesenných dažďov širokú škálu obľúbených gumákov v modernom dizajne. U malých darebákov sú obľúbené pre svoju pohodlnosť aj jednoduchosť obúvanie, navyše chodiť v kalužiach deti proste baví! Mamičky potom iste zaujme možnosť zateplené varianty do chladných dní. Do detských gumákov Coqui navyše vďaka sťahovacej šnúrke neprenikne voda ani pri veľkom lejaku a bezpečnosť potom v jesennom súmraku zaistí reflexný prúžok nad pätou. Jeseň však nie je len dážď a plieskaníc, ale aj babie leto, kedy si na záhrade či terase spoločne s priateľmi a deťmi radi posedíte. Potom nesmie v botníku chýbať zateplené sandále, ktoré ľahko obujete, a pritom vás príjemne zahrejú. Coqui ponúka zateplené sandále pre dámy, pánov a deti, a to v niekoľkých farbách a vo všetkých veľkostiach.

Že máte už jesenné topánky v botníku? Potom sa tešte na zimnú kolekciu Coqui. Okrem obľúbených lákadiel z minulých kolekcií, ako sú napríklad čižmy Coqui, pripravujeme zbrusu nové modely dámskych a detských snehulí. V zimnej ponuke nebudú chýbať štandardné farebné snehule a zimné topánky, ale aj moderné a elegantné snehule, ktoré si zamilujete. Pozrite sa na malú ukážku zimnej kolekcie:

Pridané pred 1119 dni|24.09.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás