Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Veselý víkend s Coqui

Veselý víkend s Coqui

Príďte si na COQUI.sk užiť Veselý víkend. S novým rokom si pre Vás žabiak Coqui pripravil fajn akciu. Vždy jeden víkend v mesiaci budete mať možnosť využiť špeciálnu ponuku v podobe zľavy, dopravy zdarma alebo ďalších bonusov k nákupu v našom eshope.

Štartujeme už tento víkend a ako prvý Vám ponúkame možnosť objednať si topánky Coqui so zľavou 15%, ktorá platí na všetok tovar z nášho eshopu. Obujte seba i celú rodinu do štýlových a jedinečných topánok Coqui a vyrazte napríklad na prechádzku do prírody alebo na hory.

K Vašej objednávke na COQUI.sk stačí zadať kód, ktorý registrovaným zákazníkom zašleme v newsletteri na email, a bonus k objednávke bude automaticky uplatnený. Ak naše newslettery ešte neodoberiete, mali by ste. Vďaka nim sa totiž dozviete nielen kód pre Veselý víkend ale aj o ďalších super akciách, ktoré by Vám inak mohli uniknúť. Prihlásiť sa môžete tu. Ak sa nestihnete zaregistrovať pred začiatkom Veselého víkendu, nič sa nedeje. Newsletter s kódom Vám príde do emailu v priebehu celej akcie ihneď po dokončení registrácie.

Sledujte náš Facebook, kde sa dozviete najnovšie informácie o priebehu Veselých víkendov a veľa ďalších zaujímavých informácií od žabiaka Coqui.

Pridané pred 1371 dni|15.01.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás