Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Veselý veľkonočný víkend s Coqui

Veselý veľkonočný víkend s Coqui

Aj keď to tak vonku nevyzerá, sviatky jari sú tu! Už máte doma veľkonočnú výzdobu, namaľované kraslice a pripravené veľkonočné balíčky? Ak áno, žabiak Coqui pre Vás má pripravenú odmenu. Ku každej objednávke, ktorú odošlete počas Veselého veľkonočného víkendu, ktorý u Coqui trvá od piatku 3.4.2015 12:00 až do utorka 7. 4. 2015 9:00, Vám nadelí dopravu zadarmo.

K Vašej objednávke na COQUI.sk stačí zadať kód, ktorý registrovaným zákazníkom zašleme v newsletteru na email a máte dopravu zadarmo. Ak newslettery Coqui ešte neodoberáte, mali by ste to čo najrýchlejšie napraviť, inak sa totiž pripravujete o skvelé výhody, ktoré Vám Coqui ponúka. Prihlásiť sa môžete tu. Ak sa nestihnete zaregistrovať pred začiatkom Veselého víkendu, nič sa nedeje, newsletter s kódom Vám príde do emailu v priebehu celej akcie ihneď po dokončení registrácie.

Buďte na jar pripravení a nechajte si nadeliť dopravu zadarmo kedykoľvek počas Veselého veľkonočného víkendu. Krásne a veselé Velikonoce vám praje žabiak Coqui.

Pridané pred 1328 dni|03.04.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás