Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Veľký Meder

Veľký Meder

Veľký Meder je jedným z najvýznamnejších turistických center na juhu Slovenska. Toto mesto je známe svojou zdravou termálnou vodou a bohatými geotermalnými prameňmi. Tie majú aj podľa lekárov  veľmi priaznivé účinky na regeneráciu organizmu. Mesto je  navštevované vysokým počtom turistov a je tu aj veľa kvalitýnch reštaurácií.

Navštívte napríklad Thermal Corvinus Veľký Meder, kde nájdete veľký vonkajší a krytý bazénový komlex, wellness, saunový svet, morské kúpele, masáže, ale tiž salón krásy a animačný program pre vaše deti. Budete si môcť vychutnať  aj chvíľku pohody a o vaše ratolesti  bude postarané a nebudú sa vôbec nudiť. Je tu aj velmi dobrá reštaurácia.

Obuv Coqui  je vám k dispozícii aj na Slovensku. Coqui myslí na vaše zdravie a na zdravie vašich detí a našu certifikovanú obuv máte k dispozici aj tu. V areáli sa okrem iného nachádza aj náš Aquapoint Coqui, kde nájdete širokú škálu produktov našej značky Coqui a ďalšie vybavenie vhodné do bazénu. Nájdete tu pánsku i dámsku kolekciu a obujeme tu aj vaše malé detičky, napríklad sandálkami s milým žabiačikom.

Pokiaľ do Thermal Corvinus Veľký Meder nebudete mať možnosť prísť, nákup obuvi Coqui môžete uskutočniť aj na coqui.sk. Pokiaľ sa zaregistrujete do Coqui Clubu na našom webe v sekci registrácia, získate tak možnosť čerpať výhody, ktoré vám prinášame. Kráčajte životom v našej certifikovanej obuvi deň za dňom. Naša značka je tu pre vás. Nakupovať v Coqui sa jednoducho oplatí. 

Pridané pred 912 dni|18.04.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás