Pozor! Dnes je posledný deň Garancie Doručenie. Více info

Blog

Trip Advisor – Termály Losiny

Trip Advisor – Termály Losiny

Veľmi unikátny termálny park Losiny je jediný svojho druhu v Českej republike. Ak vyznávate tiché spojenie človeka s prírodou, radi využívate prírodné liečivé zdroje a ich uzdravujúcu silu, kúpele Velké Losiny sú pre Vás ako stvorené. Dosiahnite tu harmóniu tela a mysle. Nechajte vodu, aby Vás liečila, oddajte sa uzdravujúcemu dotyku pri profesionálnych masážach a v pokoji relaxujte. Svoju imunitu môžete posilniť v štyroch typoch sáun a taktiež môžete absolvovať aj cvičenie v bazéne. Nieje to však iba oáza pokoja pre dospelých. Výborne sa tu zabavia aj Vaše ratolesti.

V termálnom parku môžete využiť aj ponuku ubytovania v komfortných kúpeľových hoteloch, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti termálneho parku. Keďže deti vo vode vždy poriadne vyhladnú, súčasťou parku je aj samoobslužná reštaurácia s vonkajšou terasou a pergolou otvorenou počas letnej sezóny, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na Jeseníky. V ponuke občerstvenia je studená aj teplá kuchyňa a špeciálne pokrmy pre deti. Letný stánok ponúka rýchle a osviežujúce občerstvenie.

Oslávte s nami koniec leta

Leto a prázdniny sa chýlia ku svojmu koncu. Aby tento prechod k povinnostiam nebol taký ponurý, Termál Losiny sa rozhodol ešte na prvý septembrový víkend usporiadať oslavu konca leta s plnou parádou. Doprajte si spolu s nami pohodu, relax a zábavu. Termálny park Losiny má stále otvorený svoj rozsiahly vonkajší areál a pokiaľ sa rozhodnete prísť, deti si tu užijú veľkú dávku zábavy. Pre doprovod a rodičov sú pripravené lehátka na pokojný oddych. Môžete tu odpočívať a kochať sa nádherným výhľadom na vrcholky Jeseníkov a pri tom sledovať ako sa s radosťou zabávajú Vaše ratolesti.

Rozlúčka s prázdninami sa bude konať 3. septembra. Urobte si na konci leta krásny a pohodový deň v kruhu svojej rodiny a doprajte svojím deťom radostný štart do nového školského roka. Môžete sa tešiť na veľké množstvo animačných programov pre deti, ktoré pokiaľ sa rozhodnú prísť, dostanú ako bonus aj malý darček na privítanie.  V krásnom areály termálneho parku bude prebiehať zábavný program s niekoľkými stanovišťami plnými rozprávkových postáv. Tu sa môžu všetky Vaše ratolesti dostatočne vyblázniť, zašportovať si a zasúťažiť.

Pridané pred 839 dni|01.09.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás