Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Svetový deň zdravia

Svetový deň zdravia

Vyznávate zdravý životný štýl a dbáte na prevenciu? Zdravie je dlhodobí proces, na ktorom je potrebné pracovať a dar, o ktorý sa treba starať. Zdravé jedlo, poctivý spánok, pravidelný pohyb a v neposlednom rade aj starostlivosť o naše nohy. Nosia vás trpezlivo denne od rána až do večera po celý rok a sú to práve ony, kto si zaslúži náležitú starostlivosť a našu pozornosť.

Svetový deň zdravia sa slávi pri príležitosti výročia založenia Svetovej zdravotníckej organizácie. Agentúra OSN (bez čiarky) koordinuje všetky aktivity v oblasti medzinárodného verejného zdravia. Rok 2016 sa venuje chorobe nazývanej diabetes, alebo cukrovka. Zvyšuje povedomie nárastu choroby, zdôrazňuje prevenciu a informuje o liečbe. Cieľom tohto dňa je dosiahnutie čo najlepšieho zdravia pre všetkých (bez z)nás.

Hodnotu vlastného zdravia si často neuvedomuje a berieme ho ako samozrejmosť. Ak nás nič nebolí, zabúdame aj na prevenciu. Svetový deň zdravia je určený na to, aby sme si uvedomili, ako je pre nás, aj zdravie našich nôh dôležité.

Tento deň je teda úzko previazaný s kvalitnou obuvou značky Coqui.
Máte radi pohyb? Tak na svoje nohy určite nezabúdajte! V zdravom tele, zdravý duch. Dôležitá  je dobrá fyzická kondícia a vitalita.
Vyrazte v ústrety slnečným jarným dňom trebárs v teniskách značky Coqui SiraSú k dispozícii v pánskom aj dámskom prevedení. Vyznačujú sa originálnym športovým dizajnom a vysokou priedušnosťou. Zaručia pohodlie Vašich nôh pri všetkých športových a voľno-časových aktivitách.

Sú vyrobené z materiálu CoquiAir, ktorý je veľmi ľahký, pružný a jednoduchý na údržbu.
Máte radi darčeky? Ku každým teniskám dostanete pár náhradných šnúrok v ďalšej farbe zadarmo. Oslávte tento deň pohybom!

Obuv značky Coqui je tu neustále pre Vás. Podporte tiež Vy svoje zdravie a vyrazte osláviť Svetový deň zdravia v topánkach, ktoré nájdete v širokej škále produktov na coqui.sk.

Pridané pred 924 dni|06.04.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás