Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Sneh alebo dážď? S VIN-TEXom zvládnete oboje!

Sneh alebo dážď? S VIN-TEXom zvládnete oboje!

Dilema posledných niekoľkých dní pre väčšinu mamičiek - čo v tomto nestálom počasí, kedy sa nedá odhadnúť, či bude mrznúť, snežiť alebo pršať, dať deťom na nohy? Riešením sú detské snehule Coqui Bergy alebo Silky, ktoré sú nepremokavé a pritom teplé a u detí obľúbené! Sú vhodné do mrazu i mokra a Žabiak Coqui malým nezbedníkom a princeznám ponúka tieto talianske topánky v mnohých farebných vzoroch a kombináciách. Najobľúbenejšie sú ružové pre dievčatá a sivé pre chlapcov.

Detské snehule Coqui Bergy a Silky majú tri vrstvy stielky a vynikajú absolútnou nepremokavosťou. Gumová spodná stielka zabráni preniknutiu chladu, alumíniová zachová teplo a vnútorná filcová sucho. Deti tak budú v suchu i v tomto nestálom mokrom počasí. Pri výrobe týchto detských snehulí bol použitý veľmi kvalitný vrchný nylonový materiál VIN-TEX, ktorý udrží chodidlá vašich detí v suchu a teple. Je totiž nielen odolný voči vode a vetru, ale zároveň zaisťuje perfektnú cirkuláciu vzduchu k chodidlám.

Coqui Bergy a Silky sú vyrobené v Taliansku, pohodlne sa obúvajú a ochránia detskú nohu i vo veľkom mraze, čo môžu potvrdiť mnohé mamičky. Zadovážte ich svojim deťom a nebudete ľutovať.

Pridané pred 1020 dni|05.02.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás