Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Školáci do prezúvok - začína škola!

Školáci do prezúvok - začína škola!

Prvý školský deň je za dverami, nákupy pomôcok vrcholia. Nezabudli ste na školské prezúvky? Žabiak Coqui obuje každé školopovinné dieťa!

A čo je prednosťou detských sandálov Coqui? Väčšinu dňa strávia školáci práve v prezúvkach, preto je najdôležitejšia kvalita a bezpečnosť topánok v škole. Riešením sú sandále Bugy, Big Frog alebo Little Frog, ktoré získali certifikát kvality udelený firmou ITC Zlín. Coqui prezúvky prešli všetkými testami, a to ako na protišmykové vlastnosti, tak aj odolnosť proti potu či prítomnosť ťažkých kovov. Súčasne spĺňajú vyhlášku Ministerstva zdravotníctva o hygienických požiadavkách. Jedine s Coqui si môžete byť istí, že vaše dieťa nosí v škole topánky, ktoré dbajú o zdravie jeho nôh.

A Vašim deťom sa budú určite páčiť - dodávame ich v desiatkach farebných kombinácií ako pre dievčatá, tak aj chlapcov. Od teraz navyše ku každej objednávke detských sandálok pridáme zadarmo vrecúško na prezúvky a ako bonus pošleme aj originálny rozvrh hodín so žabiakom Coqui a to nielen na začiatku školského roka. Na rovnaký bonus sa môžete tešiť aj v polroku.

Coqui sandále sú obľúbené aj ako prezutie pre dospelých, spoločne so školákmi si ich často objednávajú aj rodičia do zamestnania alebo domov. Objednávka je potom ešte výhodnejšia.

Myslíte si, že začiatok školského roka prináša veľa starostí? S Coqui máte zase o jednu menej!

Pridané pred 1206 dni|24.08.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás