Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

S Coqui zoženiete darčeky aj na poslednú chvíľu

S Coqui zoženiete darčeky aj na poslednú chvíľu

Vianoce klopú na dvere a my často nestíhame a bedákame nad tým, že zase zháňame darčeky na poslednú chvíľu. Žabiak Coqui je ale v plnej sile, pripravený vám opäť pomôcť. S ním si môžete v pokoji užívať predvianočný čas. Až do poslednej chvíle môžete svoje darčeky nakupovať na www.coqui.sk. Budete mať stopercentnú istotu včasného dodania darčekov pod vianočný stromček.

Nadeľte zimné topánky, válenky, snehule, čiapky aj papuče. Tieto darčeky zaručene potešia vašich blízkych, nakúpite ich v pokoji a pohodlí vyhriateho domova a my vám ich doručíme včas, takmer až pod vianočný stromček. Pri potvrdení objednávky akéhokoľvek tovaru na dobierku do pondelka 19. 12. 2016 - 12:00 hod vám Coqui garantuje doručenie do Vianoc! Ak svoj objednaný tovar chcete platiť formou prevodu na účet, potom musí byť pripísaná platba na náš účet do poludnia v pondelok 19. decembra.

Pokiaľ tento termín nestihnete, prijíma Coqui vaše objednávky aj počas celých Vianoc a bude vám ich odosielať v čo najbližšom možnom termíne.

Všetky podrobnejšie informácie a prípadné otázky vám veľmi radi poskytneme na emailu info@coqui.sk.

Pridané pred 706 dni|15.12.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás