Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Prvý Coqui Shop v termálnom parku

Prvý Coqui Shop v termálnom parku

Žabiak Coqui vám predĺži leto v novom Therme parku vo Veľkých Losinách v Českej republike. Jeho vnútorná časť sa otvorila začiatkom augusta a žabiak Coqui bol pri tom.

Termály v Losinách spájajú relaxáciu, regeneráciu, oddych a blahodárnu termálnu vodu. Ponúká relaxačné a regeneračné vodný svet, bazény, napustené originálne sírnou termálnou vodou. Táto liečivá termálna voda je už po niekoľko desaťročí základnou zložkou celej kúpeľnej starostlivosti vo Veľkých Losinách. Už v 50. a 60. rokoch minulého storočia tu bolo vybudované termálne kúpalisko napustené sírnou vodou. Na rovnakom mieste sa teraz nachádza termálny park Termály Losiny. Zatiaľ sa otvorila vnútornú časť, kde sa môžete rozprúdiť vo veľkom aktívnym bazéne či s ratolesťami vyvádzať v malom detskom. Najväčší efekt na vaše zdravie bude mať špeciálny bazén, uvoľnenie nájdete v relaxačnom bazéne.
 
K doplneniu vášho vybavenia a pohodlie je priamo v priestoroch termálnych bazénov predajňa Coqui. Najžiadanejšie sú v termáloch žabky a papuče, ale v Coqui shope nájdete aj plavky, hračky a ďalšie vybavenie pre vodný a saunový svet.

Coqui má v Therme parku Veľké Losiny stále miesto po celý rok, ceny si ale vždy udrží letne nízke!

Pridané pred 1214 dni|21.08.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás