Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Privítajte zimu s čižmami Coqui

Privítajte zimu s čižmami Coqui

Čižmy Coqui si zamilujete na prvý pohľad. Tieto skvelé topánky majú veľmi kvalitnú a pevnú podrážku zo zmesi kaučuku a pravého korku, ktorá sa nesešlape ani neochodí a vystuženou pätou, ktorá sa nedeformuje. Vzorka podrážky Vám navyše uľahčí chôdzu na zľadovatenom povrchu, takže pôjdete po poľadovici a snehu istým krokom. Sú vyrobené z pravej brúsenej hovädzej kože a vnútorné zateplenie je z česanej ovčej vlny. Medzi najväčšie prednosti ovčej vlny patrí jej termoregulačné vlastnosti, takže v zime skvele zahreje a v lete sa v nej nepotí noha, a preto môžete naše čižmy nosiť celoročne.

Pôvodne boli čižmy tradičná ruská obuv, ktorá chránila nohy vo veľkých mrazoch, potom ich začali vyhľadávať surferi a závodný plavci, ktorým krásne zahrievali nohy po vylezení zo studenej vody. Dnes nosí pohodlné a štýlové čižmy mnoho celebrít a obľúbili si ich všetci, ktorí majú radi príjemné pohodlie a nohy v teple.

Čižmy Coqui sú tak pohodlné, že je po prvom nazutie už nebudete chcieť dať dole. Z našej ponuky v mnohých farebných variantoch si vyberú ženy, muži i deti. Skvele sa hodí do mesta aj na hory, do snehu i suchého mrazu alebo napríklad len tak do práce. Vynosíte je ako k sukniam, tak k nohaviciam, čižmy Coqui sú skrátka vďaka svojmu štýlovému prevedení obuvou, ktorá padne do oka každému.

 

Tak vyberajte na COQUI.sk a nechajte svoje nohy rozmaznávať úžasnými čižmami.

Pridané pred 1448 dni|30.11.2014|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás