Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Prázdniny sa pomaly končia, pripravte sa do školy

Prázdniny sa pomaly končia, pripravte sa do školy

Prázdniny sú o chvíľu za nami a doba odpočinku i čas dovoleniek pomaly končí. Po zaslúženom oddychu a užívania si letných lúčov nastáva čas na prípravu všetkého potrebného do škôlky i do školy. Začiatok školského roku je už za dverami a prináša so sebou povinnosti pre deti i rodičov. Ako prvé je potrebné vyriešiť prezuvky pre deti do škôlky, školy, školskej družiny a všetkých navštevovaných záujmových krúžkov.

Coqui ponúka širokú škálu sandálov aj šľapiek, ktoré sú vhodné ako prezuvky. Sú veľmi ľahké, stálofarebné, ich podrážky nešmýkajú ani nezanechávajú stopy na podlahe. Majú ergonomické tvary stielky, disponujú masážnymi výstupkami a vedia šetrne chrániť kĺby pri došľape. Sú priedušné a vyrobené s antibakteriálneho materiálu, ktorý znižuje riziko prenosu baktérií.

Pre naše najmenšie deti sa hodia napríklad setské sandále Coqui Big Frog.  Ich patentovaný pásik udrží detskú nohu pevne v topánke. Materiál je mäkký a nikde netlačí. Obúvanie je jednoduché, rovnako ako ich údržba, obuv stačí iba umyť vodou. Roztomilý žabiačik vykúzli na tvári vašich detí kúzelný úsmev.

Pokiaľ sú už vaše deti väčšie, vyskúšajte sandály Coqui Tina, ktoré sú dostupné vo farbách pre dievčatá i chlapcov. Ich veľkou prednosťou je certifikácia. Majú podrážku tlmiacu nárazy pri každom kroku a šetrí tak kĺby. Zaistí nohám komfort a pohodlie. Vďaka otvorom noha po celý deň volne dýcha. Antibakteriálny materiál CoquiAir je veľmi ľahký a zabraňuje poteniu nôh. Masážne výstupky v stielke aktivujú reflexné body chodidla.

Pre veľkých školákov či študentov sú tu sandály Coqui Kenso, ktoré sú taktiež certifikované. Masážne výstupky na stielke stimulujú krvný obeh a znižujú únavu svalov až o 62 % oproti státiu naboso. Sú taktiež priedušné, protišmykové, stálofarebné, bez zanechávania stôp na akomkoľvek povrchu a teda sú vhodné do vnútra i von. Vyberať môžete napríklad aj zo šľapiek ako je Coqui Nico. Sú viac otvorené a ich dômyselne vytvorený tvar podrážky jemne kopíruje terén.

Aby sme vám nástup do školy trošku uľahčili, máme pre vás v Coqui darček. Ku každej vašej objednávke sandálov alebo šľapiek obdržíte zdarma vrecko na prezuvky, originálny rozvrh hodín od žabiaka Coqui a taktiež nálepku. Všetkým školákom i študentom prajeme, aby sa im v novom školskom roku darilo. A aby sa vám do školy lepšie chodilo, zvoľte obuv Coqui s ľahkým krokom a prejdite sa celým školským rokom.

Pridané pred 815 dni|24.08.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás