Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Nová kolekcia na eshope!

Nová kolekcia na eshope!

Zlaďte svoj krok s Coqui, máme pre Vás veľa noviniek. Na eshope na Vás čaká nová kolekcia. Coqui sa neustále rozrastá a okrem nových farieb a prevedení prináša i celkom nové modely.

Nové modely

Vyskúšajte dámske sandále Coqui Bodee, tentokrát v decentnom dvojfarebnom prevedení s pevnou a stabilnou podrážkou. Stielka má ergonomický tvar a masážne výstupky. Bodky šetrne tlmia nárazy, odľahčujú kĺbom a bedrovej časti chrbta. Pokiaľ ste počas dňa dlhú dobu na nohách, topánky Coqui Bodee odľahčia Váš krok.

Pre mužov sme pripravili novú farebnú radu tenisiek Coqui Sira, ktoré majú originálny športový design, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pýši sa veľmi nízkou váhou a skvelou priedušnosťou, ktorú zaisťuje kombinácia otvorov a vzdušnej podšívky. Ku každým teniskám dostanete navyše zadarmo pár náhradných šnúrok v ďalšej farbe, takže si môžete voliť farebné variácie podľa vlastnej chuti.

Myslíme i na Vašich malých členov rodinného tímu. Pre nich sme do kolekcie zaradili nové detské sandálky Coqui Froggy, s roztomilou žabkou. Ide o skutočnú novinku vo vývoji značky Coqui. Sú vyrobené z revolučného antibakteriálneho materiálu CoquiAir, znižujúce riziko prenosu baktérií. Majú úplne nový športový design s prúžkami na podrážke. V nich budú Vaše deti vyzerať ako vystrihnutí z módneho katalógu. Patentovaný pásik udrží detskú nôžku pevne na nohe. Je mäkký, mierne pružný, ľahko sa obúva a nerobí otlaky.

Ďalšie novinky

A to je len začiatok! Stále je sa na čo tešiť. Ďalšie modely z našej novej kolekcie na našom eshope porastú ako huby po daždi. Budeme Vám ich predstavovať jeden po druhom v priebehu ďalších mesiacov. Aby sme Vám boli bližšie, modely postupne predstavíme i na našom Facebooku. Tam si budete môcť všetky novinky postupne prehliadnuť. Pokiaľ ste to ešte nestihli, staňte sa našim fanúšikom a pridajte sa k nám, nech Vám nič neunikne!

Získate tu mnoho informácií. Okrem nich sa môžete taktiež zapojiť do súťaže o ceny alebo poukazy na nákup v eshope Coqui v rámci našich pravidelných súťaži Coqui.sk.

Pridané pred 974 dni|17.03.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás