Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Leto s Coqui bez obáv

Leto s Coqui bez obáv

Inštitút pre testovanie a certifikáciu sídliacej na Triede Tomáša Baťu v Zlíne, má vďaka českému velikánovi a expertovi na obuv veľmi dobré meno. Zdravie našich klientov, od tých najmenších až po tie odrastenejšie je pre nás absolútnou prioritou. Na výrobu našej obuvi používame kvalitné, vysoko odolné, bezpečné, antibakteriálne a zdravotne nezávadné materiály. A aby sme vám mohli predložiť hodnoverné potvrdenie tohto tvrdenia, nechali sme aspoň niektoré z našich modelov pre vás otestovať práve v tomto inštitúte.

Istota a bezpečie pre najmenších

Najprv niečo pre tých najmenších, v podobe celoplastové otvorenej obuvi Coqui Little Frog a Coqui Froggy. Na tieto topánky bol použitý materiál CoquiAirTM a výsledky certifikátov sú výbornou správou pre nás, ale aj pre vás, našich stálych či budúcich zákazníkov. Testovaním sa potvrdilo, že podrážka naozaj spĺňa odolnosť proti šmyku za sucha i za mokra.

Ochranu proti otrasom pri detskom vyvádzaní pre ich kĺby a chrbticu zase zaručuje náš materiál s dobrou absorbciou energie v päte. Podrážka spoľahlivo pomáha tlmiť nárazy a vibrácie pri došliapnutí. Obuv tiež prešla testovaním z hľadiska zdravotnej nezávadnosti, neobsahuje ťažké kovy a ďalšie chemikálie.

Tým by sme chceli upokojiť všetky mamičky, ktoré sa rozhodli dať svojim ratolestiam to najlepšie. Naše topánočky sú ľahučké a pohodlné, materiály sú antibakteriálne a nôžky v nich majú to najlepšie pohodlie. Produkty Coqui sú naozaj bezpečné a ak ich kúpite svojim drobnôstkam, drahým partnerom alebo sebe, môžete mať úplne pokojné svedomie.

Bezpečne do práce

Všetci trávime veľa času v práci a preto na vás myslíme aj v tejto oblasti. Zárukou zdravia pri častom chodení je naša dámska a pánska obuv. Je naozaj ľahučká a odľahčí vaše nohy. Certifikáciou prešla dámska a pánska obuv Coqui Bodee, Coqui Nico a Coqui Kenso a pracovná celoplastová obuv Coqui Tina spĺňa požiadavky stanovené pre ľahkú pracovnú obuv.

Všetky menované modely sú vyrobené z materiálu CoquiAirTM alebo CoquiFlexTM a odolnosť podošvy proti odieraniu je v súlade s požiadavkami SN 79 5600. Obuv vyhovuje odolnosti proti šmyku za mokra. Táto skutočnosť sa označuje symbolom SRA, podľa STN EN ISO 20347. Opäť tu bola zistená veľmi dobrá absorbcia energie v päte, keď obuv tlmí nárazy a vibrácie pri došliapnutí. Z hľadiska zdravotnej nezávadnosti je naša pracovná obuv úplne vyhovujúca.

Pri vzoroch Coqui Bode a Coqui Nico bola navyše obuv preverená aj z hľadiska odolnosti spodnej časti obuvi proti opakovanému ohybu a prešla spoľahlivo. Vzhľadom na to, že je aj táto obuv vyrobená z materiálu CoquiAirTM, je tu záruka, že túto vlastnosť majú všetky vzory našej obuvi vyrobené z tohto materiálu.

Vďaka možnosti výberu aj z neutrálnych farieb si túto obuv obľúbili nielen dámy, ale aj páni. Ak uvedený model nenájdete v dámskom prevedení, vyberiete si iste aj medzi pánskymi, tieto modely sú natoľko univerzálne, že ich môžu aj muži obuť bez obáv. Naša obuv je zárukou zdravého chodenia, hygienickej nezávadnosti a prevencia kožných ochorení nôh. Doprajte svojim nohám veľké pohodlie, či už máte profesiu pekár, kuchár či kaderník.

S našou obuvou si môžete užiť leto bez obáv plnej bezstarostného kúpania a bezpečnosti pri bazene. S našimi modelmi budete mať ľahký krok a nohy ako v bavlnke. Značka Coqui v sebe spája komfortné pohodlie, kvalitné spracovanie, výnimočný vzhľad a dostupnú cenu. V našej ponuke nájdete viac ako 150 modelov sandálov, papúč, žabiek, čižiem a tiež zimnú obuv. Obuv značky Coqui vyniká svojou ľahkosťou, farebnosťou a v neposlednom rade tiež zdravotnú i mechanickú spôsobilosť.

Pridané pred 884 dni|11.07.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás