Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Jeden pondelok navyše...

Jeden pondelok navyše...

Konečne môžu tí, ktorí prišli na svet 29. februára, oslavovať priamo v deň svojich narodenín – rok 2016 je totiž priestupný. Nemusia tak riešiť dilemu, či usporiadať party 28. februára alebo 1. marca, i keď prijímať gratulácie v obidva dni nemusí byť zlé.

Svojho sviatku sa taktiež po štyroch rokoch dočkajú Radomírové. U nás sa k tomuto dňu žiadna tradície neviaže, ale napríklad v Írsku je 29. február jediným dňom, kedy môže požiadať o ruku dievča chlapca, ale zrejme preto, že výročie svadby raz za štyri roky nevesty neláka, nie je 29. február obľúbeným svadobným dňom.

Žabiak Coqui využije deň navyše k regenerácii po víkende v Špindlerovom Mlyne, kam sa opäť tento víkend chystá spoločne s Českou televíziou hľadať mladé lyžiarske talenty, a to v detskej časti akcie S ČT šport na vrchol - Hviezdička. Príďte i vy porovnať svoje lyžiarske schopnosti spolu so žabiakom a zapojte sa do súťaže pre celú rodinu. Na každého čaká odmena, a to nielen pre najlepších lyžiarov a lyžiarky. Hlavní výhrou je 4× rodinný zájazd do Chorvátska.

A ako ho využijete vy?  Možno by stálo za to, keby ste nám Váš priestupný deň popísali napríklad na Facebooku.

Pridané pred 1025 dni|26.02.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás