Z prevádzkových dôvodov Vám tovar objednaný tento týždeň môže byť dodaný neskôr. Více info

Blog

Jeden pondelok navyše...

Jeden pondelok navyše...

Konečne môžu tí, ktorí prišli na svet 29. februára, oslavovať priamo v deň svojich narodenín – rok 2016 je totiž priestupný. Nemusia tak riešiť dilemu, či usporiadať party 28. februára alebo 1. marca, i keď prijímať gratulácie v obidva dni nemusí byť zlé.

Svojho sviatku sa taktiež po štyroch rokoch dočkajú Radomírové. U nás sa k tomuto dňu žiadna tradície neviaže, ale napríklad v Írsku je 29. február jediným dňom, kedy môže požiadať o ruku dievča chlapca, ale zrejme preto, že výročie svadby raz za štyri roky nevesty neláka, nie je 29. február obľúbeným svadobným dňom.

Žabiak Coqui využije deň navyše k regenerácii po víkende v Špindlerovom Mlyne, kam sa opäť tento víkend chystá spoločne s Českou televíziou hľadať mladé lyžiarske talenty, a to v detskej časti akcie S ČT šport na vrchol - Hviezdička. Príďte i vy porovnať svoje lyžiarske schopnosti spolu so žabiakom a zapojte sa do súťaže pre celú rodinu. Na každého čaká odmena, a to nielen pre najlepších lyžiarov a lyžiarky. Hlavní výhrou je 4× rodinný zájazd do Chorvátska.

A ako ho využijete vy?  Možno by stálo za to, keby ste nám Váš priestupný deň popísali napríklad na Facebooku.

Pridané pred 939 dni|26.02.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás