Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Coqui Guide - Bodee

Coqui Guide - Bodee

Sandále Coqui Bodee prináša decentný inovatívny dizajn v dvojfarebnom prevedení. Pre tých, čo nemajú radi na svojom oblečení výrazná loga spoločností, je tu jednoduché gumové koliesko vo farbe zvršku topánok namiesto cvočky s logom. Stálosť farieb je zaručená a podrážky nezanechávajú stopy na podlaze.

Tento model má vyššiu, ale ľahučké podrážku, po obvode lemovanou dekoratívnym jemným prúžkom vo farbe pásku a stielky. Podrážka šetrne tlmí nárazy a odľahčuje kĺbom a bedrovej časti chrbta. Masážne výstupky v stielke aktivujú reflexné body vášho chodidla a stimulujú krvný obeh. Antibakteriálny ľahký materiál CoquiAir zabraňuje poteniu nôh a znižuje riziko prenosu bakterií.

Stélka má ergonomický tvar pre prirodzenú polohu chodidiel. Topánky stačí len ľahko umyť vodou, údržba je veľmi jednoduchá. Pásik cez pätu je mäkký, mierne pružný a ľahko sa obúvajú. Topánky sú vhodné pre všetkých, a na svojich nohách trávia veľa času. Šetrnú starostlivosť o zdravie vašich chodidiel zaručí obuv Coqui Bodee.

coqui bodee

coqui bodee

coqui bodee

coqui bodee

Pridané pred 729 dni|18.11.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás