Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Back to school!

Back to school!

Koniec prázdnin sa neúprosne blíži a je čas pripraviť sa do školy. Po zaslúženej dovolenke a chvíľach voľna prichádza čas chystania všetkých potrebných pomôcok do škôlky a školy. Začiatok školského roka je spojený s povinnosťami pre deti aj rodičov a je potrebné vyriešiť aj prezuvky pre deti do škôlky, školy, školské družiny a rôznych záujmových krúžkov. Veľakrát nám ani jedny prezuvky nestačia, aby ich deti nemuseli neustále prenášať.

Aby sme vám nástup do školy a škôlky spestrili a uľahčili, máme pre vás v Coqui malý darček. Ku každej Vašej objednávke vybraných modelov sandálov, alebo papučiek dostanete zdarma od žabiaka Coqui malé prekvapenie. Využite akčné ponuky a nakupujte so zľavou. Potešte svojich malých školákov i odrastenejších študentov.

 

Myslíme aj na tých najmenších

Pre naše najmenšie deti do škôlky a základné školy môžete zvoliť napríklad detské sandále Coqui Froggy, Little Frog alebo Big Frog. Patentovaný pásik udrží detskú nôžku pevne v topánke. Obúvanie je ľahké, rovnako ako údržba topánok, kedy ich stačí len umyť vodou. Sú mäkké a nikde netlačia. Revolučný antibakteriálny materiál CoquiAir znižuje riziko prenosu baktérií a noha sa nepotí. K výberu je veľa farieb, kombinácií i vzorov a roztomilý žabiačik, ktorý topánky zdobí, vyčarí na tvári všetkých detí zaručene úsmev. Pre dievčatá a chlapcov sa naša obuv perfektne hodí. Rad Little Frog je potvrdená certifikátom kvality od firmy ITC.  

 

Niečo pre školákov

Ako náhle deti vyrastú, zvyšujú sa zároveň aj ich nároky na obuv. Ak stále ešte preferujú pevnú a uzavretú špicu a pásik držiaci topánku na nohe, určite ich nadchnú pestré farby rady Coqui Tina a Lindo. Z farebných prevedení si vyberú chlapci aj dievčatá a vďaka otvorom bude noha pekne dýchať. Prednosťou topánok Tina je aj ich certifikácia na ľahkú pracovná obuv, takže sa pri ich celodennom nosení nemusíte obávať o zdravý vývoj vašich ratolestí. Oba vzory majú podošva tlmiace nárazy a pri každom kroku šetria kĺby. Ľahký antibakteriálny materiál CoquiAir zabraňuje poteniu nôh a masážne výstupky v stielke aktivujú reflexné body chodidla.

 

Pre náročných študentov

Pre náročnejších školákov či študentov, ktorí už nechcú remienok cez pätu a plnú špičku, sú určené papuče Coqui Tora a Nico. Farebná škála je naozaj široká a dievčatá aj chlapci si určite vyberú. Rad Nico disponuje masážnymi výstupkami na stielke, ktoré stimulujú krvný obeh a znižujú tiež únavu svalov až o 62% oproti státiu naboso. Sú priedušné, protišmykové, stálofarebné a nezanechávajú stopy na akomkoľvek povrchu. Všetka obuv sa hodí dovnútra aj von. Dômyselne vytvorený tvar podrážky jemne kopíruje terén a zaručuje veľký komfort a pohodlie. Naša obuv spĺňa vysoké nároky aj záťaž.  

Prajeme všetkým školákom a študentom veľa úspechov v novom školskom roku.

Naša obuv Coqui zaručuje ľahký krok a ľahko s ňou prejdú celý školský rok.

 

Pridané pred 476 dni|28.08.2017|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás