Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Už ste navštívili Aqualand Moravia? Poznáte nádhernú čarovnú atmosféru Pasohlávek a Mušovských jazier? Určite si ju nenechajte ujsť. Z vonkajšieho vyhrievaného bazénika tunajšieho wellness centra budete mať dokonca malebný výhľad na belostné vrcholky skalnatých výbežkov Pálavy. Dajte sa hýčkať masážami a saunami. Novinkou je napríklad nedeľné detské saunovanie v čase od 11:30 do 13:30 hodín, kedy je teplota fínskej sauny znížená na 60 ° C.

Pre deti je tu samozrejme množstvo atrakcií v podobe rôznych druhov tobogánov, šmýkačiek a trysiek, s množstvom rozličných druhov bazénov, vrátane víriviek s termálnou vodou. Nájdete tu aj mnoho reštaurácií a kaviarní, vrátane vodného baru. Tento Aquapark s ponukou adrenalínových a relaxačných vodných atrakcií i odpočinkových zón, patrí k najväčším a najlepšie vybaveným. Disponuje vnútornými i vonkajšími bazénmi.

A pretože sú to už tri roky, čo sa otvoril tento najväčší a najmodernejší aquapark v Českej republike a takáto udalosť nemôže zostať bez povšimnutia, dovoľujeme si Vás týmto všetkých pozvať na už tretie narodeniny nášho aquaparku, ktoré sa uskutočnia túto sobotu 30. júla 2016. Túto udalosť si nenechá ujsť ani žabiak Coqui, ktorý tu bude celý deň sláviť so všetkými návštevníkmi, a čaká ich naozaj zaujímavý program.

A ako bonus sme pre vás pripravili súťaž o rodinnú vstupenku, ktorú nájdete na našom Facebooku do Aqualand Moravia. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a v stredu sa dozviete, ktorý komentár je víťazný.

Pridané pred 842 dni|28.07.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás