Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Jedinečný ekologický resort pod Vysokými Tatrami s Aquaparkom, Wellness & Spa, hotelmi, športovým centrom, reštauráciami a kongresovými priestormi, to všetko sa skrýva pod názvom AquaCity Poprad. Nachádza sa na okraji mesta Poprad, 15 km od Nového Smokovca a preto je výborným východiskom pre turistické prechádzky a zimné lyžovanie vo Vysokých Tatrách.

Súčasťou areálu Aquacity sú Aqua zóny - vnútorné luxusné termálne bazény, tzv. "olympijský" 50m plavecký bazén, detský bazén a tobogany, v lete navyše Mayská pyramída – šmýkačky, divoká rieka, vodný ježko a ďalšie atrakcie, Vitálny svet - relaxačný komplex sáun a inhalačných miestností, tepidárium, whirlpool, slnečná lúka, ľadová jaskyňa, moderne vybavené fitnes centrum, relaxačné centrum s ponukou klasických i exotických masáži a zábalov, kryoterapiaspinning a Beauty centrum.

V tomto unikátnom komplexe môžete stráviť aj niekoľko dní a stále máte čo robiť.

 

Coqui Vám teraz ponúka možnosť pozrieť sa do AquaCity Poprad úplne zadarmo. Za nákup na coqui.sk môžete totiž vyhrať vstupenku Aqua Packet. Pre zaradenie do zlosovania stačí, keď v košíku do poznámky napíšete heslo "AquaCity" a my vylosujeme jedného z vás, ktorému lístky pošleme.

1. miesto - vstupenka Aqua Packet do AquaCity Poprad
2. miesto - poukaz v hodnote 36 EURO na nákup na coqui.sk
3. miesto - poukaz v hodnote 18 EURO na nákup na coqui.sk

Losovať budeme zo všetkých objednávok prijatých do 30.3.2016 a výhercu zverejníme 31.3.2016 na našom Facebooku a na konci tohto článku.

Pridané pred 1003 dni|22.02.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás