Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

Ako vybrať správnu veľkosť

Ako vybrať správnu veľkosť

Vyberáte radi v pohodlí Vášho domova? Nemáte radi preplnené nákupné centrá a v dobe svojho voľna radšej vyrazíte do prírody? Poradíme Vám pár užitočných detailov, ktorými sa môžete riadiť pri výbere obuvi pri nakupovaní cez internetový eshop coqui.sk.

Výhody nákupu z domova

Väčšina z nás rada šetrí svoj čas a využíva ho efektívne. Pri nákupe online môžete využiť ľahkého porovnania cien, vybrať si z rozsiahlej ponuky typov obuvi, prečítať si rôzne informácie a potom sa bez akéhokoľvek stresu v pokoji rozhodnúť pre obuv priamo pre Vás.

Akonáhle si prečítate naše informatívne popisy, vyberiete si z rozsiahlej škály farieb a typov, je potrebné si vybrať správnu veľkosť. Coqui prináša návod, ako zvoliť veľkosť, ktorá vám bude sedieť. Poskytneme Vám náš overený spôsob, ako sa presne trafiť do Vášho čísla a zaručiť Vašim nohám pohodlnú chôdzu pri každom kroku.

Starostlivo merajte

Pripravte si pravítko alebo meter. Položte a rozprestrite svoje chodidlo celou plochou na podložku. Môžete použiť i štvrtinu papiera a na jej okraj postaviť práve pätu. Je dôležité merať práve presne od päty až k Vášmu palcu. Potom už je to jednoduché. Stačí zmerať dĺžku chodidla od päty k najdlhšiemu prstu nohy a podľa toho vybrať veľkosť, ktorá Vám dokonale padne.

velikost


Náš eshop dbá na ucelenosť uvedených informácií pre klienta. V detaile každého produktu je za veľkosťou topánky uvedená dĺžka stielky v cm, ktorou sa pri výbere veľkosti vždy riaďte.

dľžka stielky

Máte radi výukové videá? Nieje nad názornú radu a ukážku. Jedno také sme pre Vás pripravili. Pozrite si preto na náš video návod „Ako vybrať správnu veľkosť“, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete, aby ste sa vo výbere topánok Coqui vždy trafili do Vášho čísla:

Ak si i tak pri výbere veľkosti nebudete istí, neváhajte nás kontaktovať na e-maily info@coqui.sk, radi a ochotne Vám s výberom pomôžeme. Pokiaľ sa aj napriek tomu stane, že Vám veľkosť nesedí, alebo ste presne netrafili farbu, vôbec nič sa nedeje. Napíšte nám na email a my Vám topánky zdarma vymeníme.

Pridané pred 1007 dni|15.03.2016|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás