Pripravte sa na jeseň. Dámske a detské čižmy Více info

Blog

A zima je tu!

A zima je tu!

Na horách spadol prvý sneh, ochladilo sa a zima sa nezadržateľne blíži. Málokto si ešte minulý týždeň dokázal predstaviť, že bude naozaj zima - a ako prieskumy ukazujú - nákup zimnej obuvi ste stále odkladali.

Ak patríte k tým, čo sa ešte po topánkach do snehu nepozerali, alebo sa stále neviete rozhodnúť – vyberte si na e-shope Coqui! Zimná kolekcia Coqui vás zaujme štýlom, originálnosťou, pestrosťou i cenou. Prichádza opäť s najlepším, čo v ponuke snehulí nájdete. Predstavujeme dámske aj detské snehule, ktoré sa hodia do mesta, na denné nosenie, ale aj topánky vhodné do snehu na horách.

Medzi najžiadanejšie patria dámske snehule Coqui Taina, ktoré po úspechu v minulom roku vylepšili svoj design.  Tieto snehule sú štýlové a pritom  stopercentne spoľahlivé. V snehuliach inšpirovanými legendárnymi Moonboot v tmavočervenej farbe upútate pozornosť vo veľkej zime, na ľade i na horách v hlbokom snehu.

Pre tých z Vás, ktorí oceníte snehule častejšie pri bežnom nosení, má Coqui radu elegantnej obuvi. Snehule Alina sa zapáčia ženám, ktoré hľadajú vysoké a teplé topánky. Farebné šnúrky navyše umožňujú kombinovať rôzne farby doplnkov.

Deti majú zimu a sneh najradšej. Dokážu v snehu prežiť väčšinu času, a to nielen na horách. Nájdu si i ten najmenší fliačik snehu, aby sa v ňom vyváľali. Spustia sa na sánkach alebo na zadku z každého zasneženého kopca. Udržať ich nožičky v teple a v suchu je cieľom detských snehulí Coqui. Vyberte si z bohatej ponuky detských snehulí Coqui, medzi ktorými mamičky hodnotia ako najobľúbenejšie ružové Silky pre dievčatká a šedé Bergy pre chlapcov. Tieto snehule sú vyrobené v Taliansku, sú nepremokavé a neuveriteľne teplé a suché.

A pretože sa nezadržateľne blížia Vianoce, zimné topánky Coqui sú skvelým darčekom pod stromček.

Dobrá správa! V prípade, že Vám nesadne veľkosť – topánky Vám vymeníme bezplatne aj po Novom roku!

Pridané pred 1091 dni|26.11.2015|Autor: Coqui

Všetky články

Sledujte nás